Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Koncert skupiny FRAGILEVytlačiť
 

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Pukanec a Obec Pukanec Vás pozývajú na koncert skupiny Fragile, ktorý sa uskutoční 27.10.2017 so začiatkom o 18:00 hod. v Evanjelickom kostole v Pukanci.

Cena vstupenky je 12,00 €.
Predpredaj: Obecný úrad Pukanec, Ticketportal

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková.


 
 

dnes je: 21.7.2018

meniny má: Daniel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka