Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Poďakovanie Vytlačiť
 

V sobotu, 27. júla 2019 sme návštevníkov privítali na podujatí Osievame múčku.... Od obeda prebiehal 8. ročník súťaže Bohunický kotlík. Do súťaže sa prihlásilo 15 družstiev ale pre nepriaznivé počasie a iné dôvody sa súťaže zúčastnilo 10 družstiev: Blond team, Áčka, JRD, GOMBÍK Team, Dolný rad, Chovanovci, Koníkovci, Mikuškovci, Vínne mušky a Zadný Hrádok. Komisia bola zložená z 5 členov. Na 1. mieste sa umiestnili Vínne mušky z Pukanca, ktoré si odniesli vyrezávanú sochu od nášho rezbára p. Radoslava Šeligu. Na 2. mieste sa umiestnilo domáce družstvo JRD a na 3. mieste sa umiestnilo družstvo z Pukanca - Koníkovci. Ocenené boli všetky súťažné družstvá. Všetkým patrí veľká vďaka za snahu a za to, že ich neodradilo ani nepriaznivé počasie.

Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na príprave podujatia, všetkým, ktorí pomohli s prípravou, realizáciou i s prácami po podujatí.

Veľké poďakovanie patrí členom DHZ Bohunice, poslancom, zamestnancom obce, predávajúcim, účinkujúcim, ktorí pripravili úžasnú atmosféru: DFS Lisna, Podjavorská muzika, Skupine LOJZO, Duu Efekt, sl. Silvii Ďurišovej za maľovanie, Ing. Štefanovi Mojzešovi so svojím tímom za vynikajúci divinový perkelt, ďalej zvukárom, elektrikárovi p. Štefanovi Bajanovi, fotografovi p. Jaroslavovi Máľachovi...

Podujatie bolo realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja. Materiálne podujatie podporili: PZ Roháč Jabloňovce, pán Igor Kňažovič a pán Patrik Gažo.

Ešte jedno poďakovanie patrí tým, ktorí na podujatie prišli a potvrdili, že robiť s ľuďmi pre ľudí má význam, že energia, ktorú dáme sa nám vráti.


 
 

Kalendár zvozu odpadu

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

  • Stavebné povolenie - verejná vyhláška

    22.10.2019 viac
  • Oznámenie úrovne vytriedenia komunálneho odpadu za rok 2018

    Obec Bohunice v súlade s § 4 ods. 6) zákona NR SR č. 329/2018 Z. z. o poplatkoch za uloženie odpadov a o zmene a doplnení zákona č. 587/2004 Z. z. o Environmentálnom fonde a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamuje, že v obci Bohunice bola za rok 2018 úroveň vytriedenia komunálneho odpadu 18,28 %.

    25.2.2019 viac
webygroup
ÚvodÚvodná stránka